Kim jesteśmy

Firma Dimex powstała dzięki Dotacji Unijnej w 2009 roku. Wiele inwestycji w naszym kraju ( drogi, autostrady, mosty i inne ) jest dotowanych właśnie przez Środki Unijne.

Nasz asortyment jest tak wszechstronny, że mogą z niego skorzystać zarówno firmy budowlane, wykonawcy dróg i mostów, firmy elektroinstalacyjne, przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i firmy wykonujące roboty spawalnicze czy ślusarskie.

Posiadamy towar najwyższej jakości, co powoduje, że można z nami budować stabilne, długookresowe relacje handlowe.
 
Zawiesia i pasy transportowe - to produkty wytwarzane według norm europejskich, posiadające Deklaracje Zgodności i Zaświadczenia Jakości ( ściśle wg PN-EN 45014), są respektowane przez instytucje kontrolujące w kraju i za granicą.
 
Proponujemy naszym klientom:
  • Szeroki wachlarz asortymentu
  • Sprzedaż towarów najwyższej jakości
  • Szybkie realizacje zamówień z dogodnymi warunkami płatności i transportu
  • Udzielamy swoim klientom porad dotyczących nietypowych rozwiązań związanych z dźwiganiem i zabezpieczaniem ładunków
  • Naszych klientów traktujemy indywidualnie, zawsze dostosowując rozwiązania do specyficznych potrzeb.
 
 

 

F.H.U.Dimex

ul. Jana III Sobieskiego 103

 

Tel 1: (33) 496 52 05

Tel 2: 784 559 141

Tel 3: 604 088 156

Fax : (33) 496 52 05

 

e-mail: dimex.bielsko@gmail.com

 

Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej!

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. : 8.00 - 16.00

Sob. : kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "F.H.U.Dimex" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Jana III Sobieskiego 103, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

(C) 2018 F.H.U. DIMEX - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko